TUESDAY

LAKEVIEW vs. CANBY, 7 PM

NORTH WOODS vs. EAST CENTRAL, 7 PM

WEDNESDAY

ROSEAU vs. FRAZEE, 3 PM

PILLAGER vs. OSAKIS, 5:30 PM

CROSBY-IRONTON vs. INTERNATIONAL FALLS, 5:30 PM

BARNESVILLE vs. HAWLEY, 6:30 PM

RED LAKE COUNTY vs. ADA-BORUP, 6:30 PM

NEW PRAGUE vs. RED WING, 6:30 PM

BEMIDJI vs. SARTELL, 6:30 PM

TRI-CITY UNITED vs. JORDAN, 6:30 PM

NEW PRAGUE vs. RED WING, 6:30 PM

MCGREGOR vs. NORTHEAST RANGE, 6:30 PM

AITKIN vs. HIBBING, 6:30 PM

PERHAM vs. PEQUOT LAKES, 6:30 PM

MINNEAPOLIS HENRY vs. BLOOMINGTON KENNEDY, 6:30 PM

ST. PAUL COMO PARK vs. ST. PAUL HARDING (NFHS Network - $$$)

CHATFIELD vs. LEWISTON-ALTURA, 6:40 PM

NORTH CENTRAL vs. ELY, 6:40 PM

PARK OF COTTAGE GROVE vs. PRIOR LAKE, 6:45 PM

CROMWELL-WRIGHT vs. CARLTON-WRENSHALL, 6:45 PM

CLOQUET vs. NORTH BRANCH, 6:45 PM

RUSH CITY vs. MOOSE LAKE-WILLOW RIVER, 6:45 PM

JACKSON COUNTY CENTRAL vs. ST. PETER, 6:45 PM

MARTIN COUNTY WEST vs. TRACY-MILROY-BALATON, 6:45 PM

MELROSE vs. HOLDINGFORD, 6:45 PM

UNDERWOOD vs. WEST CENTRAL AREA, 6:45 PM (NFHS Network - $$$)

SPECTRUM vs. MOUND WESTONKA, 6:45 PM (NFHS Network - $$$)

ST. ANTHONY vs. BROOKLYN CENTER, 6:50 PM

WOODBURY vs. CENTENNIAL, 6:55 PM

ROBBINSDALE ARMSTRONG vs. SPRING LAKE PARK, 6:55 PM

ANDOVER vs. CAMBRIDGE-ISANTI, 6:55 PM

BENILDE-ST. MARGARET'S, vs. ROBBINSDALE COOPER, 7 PM

OWATONNA vs. KASSON-MANTORVILLE, 7 PM

MEDFORD vs. BLOOMING PRAIRIE, 7 PM

MINNESOTA VALLEY LUTHERAN vs. SPRINGFIELD, 7 PM

ST. CLOUD APOLLO vs. COON RAPIDS, 7 PM

CHISAGO LAKES vs. HUTCHINSON, 7 PM

FAIRMONT vs. BLUE EARTH AREA, 7 PM

HASTINGS vs. CRETIN-DERHAM HALL, 7 PM

PEQUOT LAKES vs. PERHAM, 7 PM

WATERTOWN-MAYER vs. GLENCOE-SILVER LAKE, 7 PM

MOORHEAD vs. ROGERS, 7 PM

SLEEPY EYE vs. ST. JAMES, 7 PM

EAGAN vs. SHAKOPEE, 7 PM

WORTHINGTON vs. MANKATO WEST, 7 PM

BIG LAKE vs. ROCORI, 7 PM

LAPORTE vs. BLACKDUCK, 7 PM

CHAMPLIN PARK vs. ANOKA, 7 PM

CROOKSTON vs. STAPLES-MOTLEY, 7 PM (NFHS Network - $$$)

ST. MICHAEL-ALBERTVILLE vs. EAST RIDGE, 7 PM (School Space Media - $$$)

ORONO vs. HILL-MURRAY, 7 PM (School Space Media - $$$)

HOPKINS vs. LAKEVILLE SOUTH, 7 PM (School Space Media - $$$)

SAUK RAPIDS-RICE vs. MONTICELLO, 7 PM (School Space Media - $$$)

ACADEMY OF HOLY ANGELS vs. WACONIA, 7 PM (School Space Media - $$$)

THURSDAY

ROSEVILLE vs. MINNETONKA, 6:50 PM

OSSEO vs. BLAINE, 6:55 PM

EDINA vs. EASTVIEW, 7 PM (School Space Media - $$$)